Konference IDC Enterprise Mobility

Martin Noska | 22.08.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

IDC Enterprise Mobility konference, která proběhne 18. října 2012 v Praze, je jednou ze série 11 akcí na toto téma pořádaných společností IDC. Ty probíhají ve městech střední a vychodní Evropy a také Blízkého Východu.

Konference účastníkům představí tématický průřez všemi aspekty podnikové mobility, které zvyšují efektivitu, zlepšují spolupráci a celkovou vnitřní integraci organizací. Detailně zde bude pojednáno mimo jiné o trendech konzumerizace, růstu využívání tabletů ve firmách, strategiích jak se vyrovnat s diverzitou platforem a také bude řeč třeba o osvědčených praktikách v oblasti mobility.

Konference IDC Enterprise Mobility je určena primárně pro IT manažery, vrcholový IT management, IT ředitele, projektové pracovníky, IT administrátory a techniky a také pro systémové architekty a návrháře.

Pro koncové uživatele je vstup zdarma. Více informací, program a registrační formulář najdete na adrese http://events.idc-cema.com/mobility12cz. Mediálním partnerem konference IDC Enterprise Mobility je i web ICT manažer.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz