Konference Oracle Fusion Middleware

Albert Ryba | 14.08.2012 | Aktuality, Události | 1 komentář

Společnost Oracle pořádá v Praze ve středu 12. září 2012 odbornou konferenci o provozu podnikových a cloudových aplikací, která bude věnovaná zejména platformě Fusion Middleware.

Konference Oracle Fusion Middleware se uskuteční v pražském hotelu Mövenpick a je určená především pro vedoucí pracovníky oddělení informačních technologií, vedoucí provozu a vývojového týmu, architekty a projektové manažery. Účastníci budou mít možnost seznámit se s novými trendy při vývoji a provozu podnikových a cloudových aplikací.

Hlavním řečníkem bude Bob Hroch, Technology Sales Director v české pobočce společnosti Oracle, který se zaměří na platformu Oracle Fusion Middleware. Dalšími tématy budou například efektivita procesů a lepší spolupráce pro byznys a IT, servisně orientovaná architektura SOA, elektronické dokumenty a provozní platformy pro nejnáročnější použití. Stranou pozornosti nezůstane ani technologie Java a možnosti, jak optimálně sladit všechny vrstvy hardwarové a softwarové infrastruktury.

Účast na konferenci Oracle Fusion Middleware je po předchozí registraci bezplatná, více informací a registrační formulář najdete na adrese oracle.com/goto/cz/FMW2012.

1 komentář u článku “Konference Oracle Fusion Middleware”

  1. Hroch napsal:

    Tak na to bych se šel podívat už jen proto, abych zjistit, jestli Bob Hroch je Čech nebo ne :-)

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz