Seminář o vývojářském nástroji RAD Studio XE3

Martin Noska | 15.08.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Chcete zjistit, co přichází s novou verzí vývojářského balíčku RAD Studio XE3? Přijďte se podívat na seminář, kde se bude hovořit o nových vlastnostech tohoto produktu. Můžete tak být v Česku první, kteří se seznámí se všemi jeho novinkami.

Seminář věnovaný RAD Studiu XE3 se uskuteční ve středu 12.9. od 9.30 v Praze v Premiere Cinemas v OC Parku Hostivař, Švehlova 1391/32 a následně pak ve čtvrtek 13.9. také od 9.30 v Bratislavě v Kongresovém centru Doprastav, Košická 52.

Hlavní řečník Paweł Głowacki bude přednášet v angličtině, přednáška však bude simultánně tlumočena v Praze do češtiny a v Bratislavě do slovenštiny. Během semináře se bude podávat malé občerstvení o přestávce i v době oběda.

Mezi hlavní témata semináře budou patřit:
- představení technologií přicházejících v nové verzi RAD Studia,
- podrobné technické předvedení produktu,
- aplikační rámce,
- nejnovější techniky uživatelských rozhraní,
- vývoj pro více platforem,
- a další novinky …

Vzhledem k omezené kapacitě přednáškových sálů je potřeba registrovat se co nejdříve. Vstup je zdarma, podmínkou je ale zmíněná registrace, která je globálně zajišťována na webu společnosti Embarcadero. V případě, že by nastal problém s registračním formulářem, přihlášku lze poslat i e-mailem na adresu info@embt.cz (ale on-line registrace jsou preferovány).

Bližší informace o seminářích o RAD Studiu XE3 a také předběžný program najdete na stránkách českého zastoupení společnosti Embarcadero.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + = devět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz