Data Storage Workshop

Martin Noska | 04.09.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V úterý 25. září 2012 se v Kongresovém centru u Hájků v Praze uskuteční sedmý ročník odborné konference Data Storage Workshop, která opět představí širokému auditoriu IT odborníků i manažerů nejnovější trendy, produkty, služby a řešení v oblasti ukládání, zálohování, archivace, bezpečnosti citlivých dat a informací.

Aktuálního ročníku této odborné konference se opět zúčastní významní hráči na trhu, kteří nabídnou jak vysoce odborné přednášky k daným tématům, tak i praktické ukázky představovaných technologií a řešení konkrétních problémů.

V úvodní přednášce představí zástupci společnosti Servodata technologie pro variabilní deduplikaci a komprimaci dat a hlavně ukáží reálné výsledky dosahované při nasazení deduplikačních technologií EMC. Firma D-Link představí unifikovaná úložiště, která v sobě kombinují funkce SAN i NAS, čímž naplňují potřeby většiny firem. Zástupce APC by Schneider Electric zase představí účastníkům konference novou generaci záložních zdrojů APC Smart-UPS s LCD displejem, která přináší vyšší bezpečnost, odolnost, úspory provozních nákladů a zjednodušuje nároky na obsluhu. Přednáška společnosti Netgear nastíní řešení virtualizace a zálohování s kontinuální datovou ochranou, neomezenými snapshoty, deduplikaci bloků a souborů. Využití replikace na úrovni bloků prostřednictvím cloudu a „disaster recovery“.

Také další přednášky jsou příslibem toho, že se posluchači dozvědí mnoho nového k této problematice. Jmenujme například Komplexní řešení Disaster Recovery pro malé a střední organizace (GAPP System), Abacus servery a úložné systémy (Abacus Electric) a Řešení CA ARCserve – služba hybridní ochrany dat.

Registrace je již otevřena. Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na adrese www.dsw.cz. Jedním z mediálních partnerů akce je i web ICT manažer.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz