FSDays 2012: Požární ochrana datových center

Albert Ryba | 03.09.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Dne 20. září proběhne v rámci doprovodného programu veletrhu FSDays 2012 v letňanském výstavním areálu PVA Expo Praha konference s názvem Požární ochrana datových center z pohledu technologií a legislativy.

S celosvětovým nárůstem informačních technologií rostou pochopitelně i požadavky na jejich protipožární zabezpečení. Ať už se jedná o datové centrum o rozloze 60 000 m2 či malý rack, tyto „datové ostrovy“ jsou kritickým komponentem všeho byznysu. Ztráta firemních dat při požáru je jako by se vám před očima zhroutil svět. Naštěstí dnes existují technologie, předpisy a legislativa, které umí těmto nežádoucím katastrofám spolehlivě předcházet. Jak?

Tomuto tématu se bude věnovat konference, která je především pro projektanty slaboproudu, EPS, SHZ, průmysl, výrobní podniky, energetiku, řešitele a specialisty požární bezpečnosti staveb (PBS), poskytovatele IT, montážní a servisní firmy EPS, SHZ, uživatele, investory…

Podrobný program konference je k dispozici zde.

Celý čtvrtý ročník přehlídky nejnovějších trendů a technologií v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb – Prague Fire & Security Days 2012 (FSDays 2012) pak bude probíhat na výstavišti PVA Expo Praha  v Letňanech ve dnech od 18. do 22. září 2012.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz