Konference Svět informatiky ve finančnictví

Martin Noska | 19.09.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Druhý ročník odborné konference Svět informatiky ve finančnictví se uskuteční v úterý 9. října 2012 v Kongresovém centru U Hájků v Praze.

Konference si klade za cíl pomoci účastníkům zorientovat se na trhu IT řešení pro finanční sektor, seznámí je s případovými studiemi a poskytne přehled produktů odpovídajících specifickým potřebám finančních organizací. Ve výstavní části akce pak budou návštěvníci moci diskutovat s odborníky o konkrétních problémech a získat praktická doporučení.

V oblasti finančnictví sehrává klíčovou úlohu bezpečnost, a proto se toto téma v různých podobách vyskytuje ve všech přednáškách. Společnost Check Point Software Technologies bude například referovat o ochraně dat v mobilních komunikacích. V prezentaci budou představeny důležité aspekty bezpečnosti této problematiky a zároveň představí svoje současná bezpečnostní řešení.

Využívání elektronického podpisu a certifikátů se týká především bankovnictví. Společnost První certifikační autorita seznámí účastníky s trendem využití čipových karet a mobilních technologií, přičemž spojí teoretický základ dané problematiky s praktickou ukázkou.

ESET software se představí přednáškou Sociální inženýrství v kontextu bezpečnosti informací. Zajímavou přednášku slibuje i Behaviorální analýza – další krok k bezpečnosti sítě, kterou představí zástupci INVEA-TECH. TurboConsult pak zasvětí IT odborníky do problematiky Implementace core banking systému do ICT struktury banky/ záložny.

Společnost Deloitte již třetí rok publikuje svou zprávu o technologických trendech, které ovlivní svět obchodu během následujícího roku. Pro všechny, kteří se pohybují ve světě finančních služeb, je důležité vědět, jak ovlivní konkrétní business. Přednáška Využijte své IT pro digitální business zakončí program celé odborné konference.

Registrace je již otevřena, vstup na konferenci je zdarma. Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na financnictví.expo-net.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz