Poslední možnost registrovat se na konferenci Data Storage Workshop

Albert Ryba | 17.09.2012 | Aktuality | Žádné komentáře

Již příští  úterý 25. září 2012 se v Kongresovém centru u Hájků v Praze 1 uskuteční další ročník odborné konference Data Storage Workshop, která je určena zájemcům z oblasti IT od malých až po největší společnosti.

Mezi hity programu patří i prezentace komplexního řešení Disaster Recovery (DR)  pro malé a střední podniky. S touto problematikou seznámí účastníky technický ředitel společnosti Gapp System Petr  Dvořák. Přednáška ukáže konkrétní technologie  a principy umožňující  umístění DR řešení do prostředí veřejného cloudu s cílem maximálního snížení nákladů.

Na konferenci Data Storage Workshop dále představí zástupci společnosti Servodata technologie pro variabilní deduplikaci a komprimaci dat a hlavně ukáží reálné výsledky dosahované při nasazení deduplikačních technologií EMC. Firma D-Link poodhalí unifikovaná úložiště, která v sobě kombinují funkce SAN i NAS. Zástupce APC by Schneider Electric zase představí novou generaci záložních zdrojů APC Smart-UPS s LCD displejem, která přináší vyšší bezpečnost, odolnost, úspory provozních nákladů a zjednodušuje nároky na obsluhu. Přednáška společnosti Netgear nastíní řešení virtualizace a zálohování s kontinuální datovou ochranou, neomezenými snapshoty, deduplikaci bloků a souborů. Využití replikace na úrovni bloků prostřednictvím cloudu a „disaster recovery“.

Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na adrese www.dsw.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz