Tech Data rozjíždí on-line nákupy softwaru

Albert Ryba | 06.09.2012 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Společnost Tech Data Distribution informovala, že spustila novou online službu Activate-Here, díky které je možné nakupovat originální software přímo na internetu a mít jej plně funkční do zhruba půl hodiny.

Objednávat je možné přímo na stránkách společnosti Tech Data Distribution, kde jsou vybrané produkty označeny ikonou Activate-Here. Před uložením objednávky stačí vypsat jen e-mailovou adresu příjemce, který během půlhodiny obdrží aktivační klíč k produktu. Vše je legální a s plnou uživatelskou podporou.

V rámci Activate-Here jsou v době spuštění dostupné zatím jen produkty Microsoftu, v průběhu následujících měsíců bude nabídka rozšířena i o další výrobce. Podle zástupců společnosti Tech Data je výhodou dostupnost softwaru 24 hodin denně a jedná se tak o efektivnější model distribuce. Na tom se ostatně shodují i výrobci softwaru, ale otázkou je, jak může tento model dlouhodobě konkurovat stále populárnějším cloudovým službám, protože IT trh postupně prochází odklonem od instalovaného softwaru právě k on-line aplikacím dostupným přímo na webu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = devět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz