ARIS a webMethods 9.0 s důrazem na cloud a big data

Martin Noska | 16.10.2012 | Aktuality, Cloud, Software | Žádné komentáře

Software AG na konferenci ProcessWorld v Orlandu ohlásil majoritní aktualizaci svých vlajkových řešení ARIS a webMethods, obojí nyní ve verzi 9.0.

Hlavním záměrem nové verze ARIS 9.0 má být zrychlení iniciativ zlepšování procesů zapojením znalostí a zkušeností jednotlivých účastníků procesů do fáze procesního návrhu a testování.

Pokročilé analytické funkcionality umožní zobrazení byznys informací a indikátorů výkonosti přesně na míru uživateli, navíc s možností zobrazit je i na mobilních zařízeních. Vylepšená analytika zahrnující provozní informace z více produktů je dalším prvkem pro zrychlení zlepšování procesů. Pro snazší vytvoření větší komunity uživatelů ARIS je možné využít nový produkt ARIS Connect v prostředí veřejných, privátních a hybridních cloudů.

V nové verzi webMethods 9.0 pak dochází k rozšíření integrační vrstvy o správu big dat, která mohou pocházet z jakéhokoli zdroje, spojených s automatizovanými byznys procesy, aplikacemi v cloudu zprostředkovaných za pomoci mobilních technologií. Kombinací in-memory, cloudů, mobilních a sociálních technologií webMethods 9.0 má firmám umožnit okamžitý přístup k obrovským objemům dat a distribuci relevantních informací do kteréhokoli zařízení.

Zákazníci tak mají podle zástupců Software AG získat potřebnou schopnost rychleji reagovat na nové obchodní příležitosti.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz