Dell představil konvergované systémy Active System

Albert Ryba | 22.10.2012 | Aktuality, Hardware, Podniková infrastruktura | Žádné komentáře

Společnost Dell uvedla konvergované řešení Active Systems, které je spolu s dalšími službami zahrnuto do uceleného balíku Active Infrastructure Family. S konvergovanou infrastrukturou přitom přišla v roce 2010 konkurenční společnost HP a zdá se, že tato koncepce je v současné době více než životaschopná.

Dell nabízí tři varianty nasazení v rámci Active Infrastructure. Slibuje přitom svojí novou nabídkou pomoci IT organizacím rychleji reagovat na firemní požadavky, vylepšovat efektivitu datových center a celkově posilovat kvalitu IT služeb.

První možností jsou předem sestavené systémy, které jsou zahořeny jako celek a dodávány spolu se službami pro okamžité podnikové nasazení. Jedná se o rozšíření aktuální nabídky řešení vSTART o certifikované řešení obsahující Active System Manager – Active System 800.

Druhou variantou jsou na míru připravené referenční architektury pro vybudování Aktivní infrastruktury.

Třetí možností je využít seznamu certifikovaného hardwaru, s jehož pomocí lze sestavit individuální řešení pro každého zákazníka. Další částí Active Infrastructure Family je Active Solutions, řešení, které nabízí certifikované a optimalizované prostředí pro využití v privátním cloudu nebo podnikové aplikace jako Microsoft Lync, Exchange a Sharepoint 2010.

Součástí Active Systems je také nástroj Active System Manager. Jeho pomocí lze jednoduše vyřizovat administrativní úkony v rámci celého balíku Active Infrastructure Family. Zároveň poskytuje provozní výhody, například eliminaci až 75% kroků potřebných pro tzv. „power on to production“.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest + pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz