Dell rozšíří program letošní Cloud Computing Conference

Albert Ryba | 31.10.2012 | Aktuality | Žádné komentáře

Přijďte si poslechnout, proč většina velkých cloudů běží na Dell technologii (Zdroj IDC: 67% Dell market share WW v Cloud HW).  Ondřej Bačina, Enterprise Brand Manager ze společnosti Dell seznámí účastníky s tím, jak dokázali snížit v eBay PUE na neuvěřitelných 1.043. Stejně jako nabízejí  benefity pro největší Cloud poskytovatele mají zajímavá řešení i pro Cloud START UPs nebo Private Cloud builders. Přednáška bude o PowerEdge C, tedy Cloud HW spolu s OpenStack Cloud SW pro veřejné cloudy. Active Infrastructure pro Private Cloudy s vlajkovou lodí Active System 800, kompletním řešením Software Defined Datacenter na klíč.

Generálními partnery konference jsou společnosti VMware a Dell/Intel,  hlavními partnery APC, EMC, IBM, K2, T-Mobile, Veeam, T-Systems a partnery Brocade, Helios a Turboconsult.

4. ročník Cloud Computing Conference se uskuteční 6. listopadu 2012 v kongresovém centru U Hájků v Praze.

Registrace a více informací
Aktuální podrobný program, profily všech partnerů a registrační formulář naleznete na http://www.cloudconference.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva − jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz