Kerio Control 7.4 přináší podporu cloudu a virtuálních sítí

Albert Ryba | 30.10.2012 | Aktuality, Cloud | Žádné komentáře

Společnost Kerio Technologies dnes představila novou verzi Kerio Control 7.4, která přináší podporu pro virtuální sítě VLAN a poskytuje tak snazší síťovou správu cloudových, virtuálních a rozsáhlých prostředí.

Podnikové sítě se neustále zdokonalují a zaměstnanci do nich stále častěji zapojují svá vlastní zařízení. To klade čím dál vyšší nároky na správce IT udržet síť za firewallem v bezpečí. Pomocí VLAN mohou správci v Kerio Control 7.4 rozdělit rozsáhlou síť na menší, oddělené segmenty, aniž by museli používat další přepínače nebo směrovače.

Jelikož se Kerio Control odklonil od softwarové verze na Windows k Linuxu, bylo vytvořeno softwarové zařízení Hyper-V, s jehož pomocí mohou zákazníci s prostředími postavenými na Windows tento linuxový software i nadále testovat a používat.

Kerio Control Web Filter, volitelný modul produktu Kerio Control zabraňující uživatelům v přístupu na stránky se škodlivým obsahem, je nyní vylepšen o filtr pro HTTPS a vnořené URL. Díky tomu není síť vystavována nebezpečí, která mohou způsobovat samotní zaměstnanci tím, že používají šifrovaná připojení nebo přistupují na bezpečné stránky obsahující vnořené odkazy vedoucí k nežádoucímu obsahu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz