Konference itSMF – Business a IT na jedné lodi

Martin Noska | 03.10.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Sdružení itSMF Czech Republic pořádá ve středu 31. října 2012 v Top Hotelu Praha již sedmou výroční konferenci itSMF, tentokrát s podtitulem Business a IT na jedné lodi.

Konference se zaměří na témata vedoucí ke zlepšování IT služeb a procesů ve firmách a přinese zkušenosti s provazování IT a byznysu. Zazní zde například přednáška o implementaci konfigurační databáze v IT Komerční banky, o plánu zlepšování a rozvoje ICT služeb a procesů, dále nebudou chybět přednášky srovnávající TOGAF a CMDB, přibližující projektové řízení IT projektů srozumitelné pro byznys či využití aplikací pro mobilní zařízení pro marketingové účely. Prostor bude věnován ale třeba i COBITu 5, řízení IT podle ITIL či systému řízení moderního ICT IBM SmartCloud Control Desk.

Konference pak bude zakončena společenským večerem. Veškeré bližší informace o místu konání, detailní pozvánku s programem a registrační formulář najdete na webu sdružení itSMF.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz