Konference itSMF CZ ukáže jak nejlépe pracovat s ITILem

Martin Noska | 11.10.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Ve středu 31. října proběhne sedmý ročník největší české odborné konference uživatelů a dodavatelů v oblasti IT Service managementu. V letošním roce program vytvoří řada inspirativních případových studií, které popisují skutečnou praxi členů itSMF Czech Republic.

Přednášky budou probíhat paralelně ve dvou sálech, tradičně se zaměří na metodiku ITIL, dále například na COBIT, na jeden z nejpoužívanějších architektonických rámců TOGAF, budou se věnovat projektovému řízení IT či řízení služeb v Cloudu.

Účastníci konference se mohou těšit například na případovou studii úspěšné implementace konfigurační databáze v IT Komerční banky nebo na přednášku ze společnosti Škoda Auto s názvem „Plán zlepšování / rozvoje ICT služeb a procesů“.

Své zkušenosti získané na cestě k poskytování world-class služeb interního IT, představí také John Sowerby ze společnosti DHL, který je zodpovědný za IT Solution support a podílel se na přípravě ISO/IEC 20000-1:2011. Řídí tým čítající více než 500 zaměstnanců v Praze a Kuala Lumpur.

Hlavního partnera konference, společnost ALVAO, bude zastupovat ředitel služeb – Ing. Aleš Studený, který se pokusí návštěvníkům konference ukázat jak zlevnit ITIL projekt a zvýšit jeho návratnost. O tom jak propojit fyzické systém v CMDB s aktuální architekturou aplikací, která je dále spojená s business procesy a službami, pohovoří zástupci společnosti Hewlett-Packard. Společnost Trask představí případovou studii kapacitního plánování a monitoringu v ČSOB. Odpověď na to, jak se postavit k největší slabině ITILu přinese společný příspěvek IT společnosti Anect a GE Money.

Akce proběhne v Top Hotelu Praha a kompletní program a anotace příspěvků jsou k dispozici na webových stránkách sdružení itSMF.

Pořadatelem konference je občanské sdružení itSMF Czech Republic, o.s. ve spolupráci se zlatým partnerem společností ALVAO. Stříbrnými partnery konference jsou APMG-International, CAPA Consult, Česká pošta, Devoteam, EQUICA, GE Systém, Hewlett-Packard, LBMS, Trask. Bronzovým partnerem je společnost AutoCont a CQS. Partnerem sdružení ISACA.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− čtyři = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz