MailStore Server 7 pro archivaci e-mailů přichází na český trh

Martin Noska | 29.10.2012 | Aktuality, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Na český trh vstupuje nový e-mailový archivační nástroj MailStore Server 7 určený primárně pro podnikové zákazníky.

MailStore Server 7 podporuje téměř všechny současné e-mailové systémy a strategie archivování e-mailových zpráv je vždy nastavena přesně podle individuálních potřeb každého zákazníka. Jádro MailStore serveru tvoří úložná technologie, která je okamžitě po spuštění plně funkční.

Archivační nástroj nabízí škálovatelné uchovávání dat, a i když se archiv tváří navenek jednotně, ukládá MailStore Server data v několika archivních úložištích na více místech zároveň. Tento koncept umožňuje podle výrobce flexibilní správu datových úložišť a zároveň garantuje rozšiřitelnost na libovolný objem dat a počet uživatelů. Na tomto principu jsou v praxi provozovány instalace s více než tisícovkou archivovaných schránek a naráz přistupujících uživatelů.

Za výhody archivace elektronické pošty jsou považovány přínosy v podobě kompletní ochrany proti ztrátě dat, snížení nákladů na IT a s tím související minimalizace rizika finanční újmy v důsledku ztráty dat či právních sporů, zjednodušení obnovy zpráv z poštovního serveru, nižší nároky na diskový prostor, centrální správa e-mailových zpráv, splnění zákonných požadavků, rychlý přístup pro všechny uživatele a zvyšování jejich produktivity, dále lze očekávat odlehčení e-mailovému serveru, kontrolu nad PST soubory i jednoduchou obnovu zpráv.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + sedm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz