Orion Monitoring pro sledování kredibility obchodních partnerů

Albert Ryba | 30.10.2012 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Monitoring insolvenčního rejstříku je novou on-line službou konsolidačního centra ORION provozovaného společností CCV Informační systémy. Slouží pro automatické sledování solventnosti obchodních partnerů, což je funkce, která se v moderních informačních systémech v současnosti objevuje stále častěji.

ORION Monitoring nabízí automatické sledování insolvenčního rejstříku (ISIR). Děje se tak prostřednictvím webové aplikace, zasílající příslušná upozornění na podání insolvenčního návrhu, rozhodnutí o úpadku nebo změnách v dokumentaci a dalších událostí v rejstříku na zadaný email.

Služba umožňuje nejen dlouhodobé sledování ohrožení subjektů insolvenčním řízením a jejich hromadný import, ale také jednorázové kombinované dotazy využívající předdefinovaných nástrojů nebo periodický přehledový reporting. Výhodou je rychlost zaznamenání všech událostí nebo možnost procházení rejstříku ISIR i v případě, kdy je tento nedostupný. Díky tomu lze pohledávku na dlužníka včas a správně připravit a bez prodlení přihlásit.

„Řešení je užitečným a jednoduše dostupným nástrojem pro organizace, které potřebují pravidelně hlídat větší množství partnerů v obchodním styku a mají zájem spolehlivě ošetřit rizika pro stabilizaci svého cash flow a ušetřit námahu s takovým úsilím spojenou,“ říká David Reichel, ředitel divize eBusiness ve společnosti CCV Informační systémy.

ORION Monitoring ve verzi „Free“ do 15 sledovaných subjektů je nabízen i pro sledování všech protistran firmám, které využívají služeb clearingového centra EDI ORION pro elektronickou fakturaci. Verze s neomezeným počtem sledovaných subjektů je pak k dispozici jako placená služba.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + = čtrnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz