RAD Studio XE3 živě v akci

Martin Noska | 24.10.2012 | Aktuality, Události | 1 komentář

V úterý 13. listopadu proběhne v Brně (netradičně v konferenčním sálu tamější ZOO) akce s názvem RAD Studio XE3 živě v akci! Začátek je naplánován na 9 hodin.

Sadu nástrojů pro vývoj aplikací Embarcadero RAD Studio XE3 a jeho klíčové části (Delphi, C++Builder, HTML5 Builder a další) budeme před koncem roku představovat v Brně. Přijďte se podívat na seminář, který tentokrát proběhne na netradičním místě: v přednáškovém sále brněnské zoologické zahrady. Přednášet bude Paweł Głowacki, hlavní technický specialista evropského zastoupení pro Delphi a RAD Studio. Vstup je zdarma, pouze je třeba se před akcí registrovat.

Paweł se na této přednášce bude více věnovat nové 64bitové verzi nástroje C++Builder. Na základě velkého zájmu odborné veřejnosti se poněkud déle zdrží i u nového HTML5 Builderu, nástroje pro tvorbu webových mobilních aplikací pro iOS, Android, Blackberry a další platformy, včetně řady příkladů jeho použití. Ostatní části přednášky se budou týkat celého RAD Studia XE3 a možnosti vytvářet z jediného zdrojového kódu aplikace pro více platforem.

Adresu sálu, program přednášky, odkaz na registrační formulář a další informace najdete webových stránkách českého zastoupení Embarcadero.

1 komentář u článku “RAD Studio XE3 živě v akci”

  1. DDD napsal:

    Bude součástí i prohlídka ZOO? :-)

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz