SAM v kostce 2012

Albert Ryba | 17.10.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Konference SAM v kostce 2012, která proběhne v listopadu v Praze a v Brně, představí nejnovější trendy v oblasti Software Asset Managementu (SAM).

Konferenci pořádá kompetenční Centrum pro SAM společně se svými partnery a odborným garantem, technologickou společností truconneXion. Vedle kompletního informačního servisu z oblasti trendů správy IT či monitoringu zaměstnanců se zde IT manažeři firem a organizací budou moci seznámit zejména s důsledky legislativních změn v oblasti trestněprávní odpovědnosti za software.

Jak mohou firmy ušetřit? Čím mají začít?  A kdo jim při tom pomůže? Na tyto základní otázky chce zájemcům z řad firem a organizací poskytnout odpovědi konference SAM v kostce. Její obsah budou tvořit zejména čtyři případové studie firem, které s efektivní správou IT již začaly. Vedle kompletního informačního servisu z oblasti trendů správy IT či monitoringu zaměstnanců se zde IT manažeři firem a organizací budou moci seznámit zejména s důsledky legislativních změn v oblasti trestněprávní odpovědnosti za software.

Praha, 7. listopadu, od 9:00 do 13:00, andel’s Hotel Praha
Brno, 14. listopadu, od 9:30 do 13:30, Holiday Inn Brno

Kompletní program, profily přednášejících a registraci na konferenci SAM v kostce 2012 naleznete na portálu www.samvkostce.cz. Kapacita volných míst v sále je omezena. V tuto chvíli je k dispozici 100 míst pro veřejnost z řad ředitelů firem,  IT manažerů a specialistů.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz