Založení společnosti

Komerční článek | 01.11.2012 | Aktuality | Žádné komentáře

Před tím, než dojde k samotnému založení společnosti, je potřeba udělat několik věcí.

Především je třeba přepracovat dobrý nápad do podnikatelského záměru, jehož úkolem je pokrýt situace přes založení společnosti, jejího vzniku až po její další rozvoj. V začátcích se musíme zaměřit především na věcně-technickou stránku podnikání, jejímž obsahem je předmět podnikání, který může být například prodej mobilních telefonů. Dále je třeba zajistit finanční, materiální a lidské zdroje potřebné k podnikání. Důležitá je i právně-organizační stránka podnikání, to znamená o jaký druh podnikání půjde, či o živnost, společnost s ručením omezeným, akciovou společnost a podobně.

Ekonomická stránka je také velmi důležitá, což znamená, jak se společnost prosadí na trhu, zda bude zisková, neměli bychom zapomínat zohlednit náklady spojené s podnikáním, potřebu kapitálu a tržby. Součástí podnikatelského záměru musí být i rozpočet, který obsahuje rozpočet nákladů, výnosů, zisku, potřeby investičního a provozního kapitálu, rozpočet zdrojů financování. Existují společnosti, které vám pomohou založit jakoukoliv obchodní společnost takříkajíc na míru. Budete ušetřeni od zdlouhavého vyřizování na úřadech, společnost vše potřebné vyřídí za vás, přičemž jim velmi záleží na vašich konkrétních požadavcích, v případě potřeby vám ochotně poradí a pomohou. Nabízejí například možnost jak založit sro.

V balíku svých služeb nabízejí kompletní poradenství před, během, i po založení společnosti s ručením omezeným, vypracují všechny potřebné dokumenty, pošlou vám je na podpis, který je nutné notářsky ověřit a vaše podnikání může být reálně během několika dní. Jiná společnost vám může pomoci s vytvořením vlastní domény. A když jsme už zmiňovali prodej mobilních telefonů jako předmětem podnikání, existují i společnost, které vám pomohou s tvorbou eshopů.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + = třináct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz