Kdo je vítězem soutěže o nejlepší ITSM projekt roku?

Albert Ryba | 11.12.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

V rámci 7. Výroční konference itSMF Czech Republic s podtitulem „IT a business na jedné lodi“, byli vyhlášeni vítězové soutěže o nejlepší projekt z oblasti IT Service Managementu.

Na prvním místě se umístil projekt společnosti Devoteam s názvem „Implementace systému správy konfigurací (CMS/CMDB)“. Čímž Devoteam obhájil své loňské vítězství v této soutěži. Na druhém místě se umístil projekt „Service Desk“ společnosti Tesco SW a na bronzovém místě skončil projekt „Implementace procesního řízení včetně Service Desku a Konfigurační databáze v AWT“ realizovaný společností Alvao.

Sdružení itSMF Czech Republic letos pořádalo již druhý ročník soutěže „ITSM Projekt roku“, která zatím byla známá zejména v zahraničí. Možnost srovnání projektů zaměřených na oblast řízení poskytování IT služeb (IT Service Management) dosud v České republice chyběla. Ve finále porota složená z odborníků akademické i komerční sféry hodnotila 5 projektů, ze kterých vyšel vítězně výše jmenovaný projekt společnosti Devoteam realizovaný pro Komerční banku.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět + sedm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz