Kerio spouští privátní cloud pro e-mailové služby

Albert Ryba | 05.12.2012 | Aktuality, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Společnost Kerio Technologies informovala, že spustila novou cloudovou infrastrukturu. Kerio již v minulosti umožňovalo svým partnerům nabízet služby Kerio Connect prostřednictvím SaaS modelu na jejich vlastním hardwaru. Nový privátní cloud pak přináší výrazný posun v oblasti hostovaných infrastrukturních služeb. Kerio slibuje díky pojetí služby jakožto skutečného privátního cloudu lepší kontrolu nad daty uživatelů, než mohou získat u cloudových služeb jako Microsoft Office 365 či Google Apps.

Kerio Cloud je tedy hostovaná infrastrukturní služba, která umožňuje partnerům přeprodávat Kerio SaaS (Software jako služba) svým koncovým zákazníkům bez nutnosti nakupovat a pečovat o vlastní serverové prostředí. Kerio poskytne partnerům privátní virtuální servery s nakonfigurovanou cloudovou verzí Kerio Connect 8. Obchodní partner Kerio od tohoto momentu pro své zákazníky vystupuje jak hlavní administrátor a kontakt pro technickou podporu.

Doporučená koncová cena za Kerio Connect Cloud je 200 Kč za uživatele a měsíc. Partneři společnosti Kerio ovšem můžou cenu nastavit podle úrovně přidaných služeb
a lokální konkurence.

Nová verze Kerio Connect 8, která byla spolu s cloudovou infrastrukturou uvedena, přichází s novým webovým klientem Kerio Connect client, který je kompletně přepracovaný a zvyšuje podle výrobce výkon a uživatelskou přívětivost. Kromě zmiňované nové cloudové služby je Kerio Connect 8 nadále dostupný i jako on-premise serverové řešení a prostřednictvím stávajících SaaS hostingových partnerů.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz