U:fon nabízí neomezené volání za 840 Kč měsíčně

Albert Ryba | 07.12.2012 | Aktuality, Internet a služby, Mobilita | Žádné komentáře

Mobilní operátor U:fon, který nedávno prošel restrukturalizací a změnil i svého vlastníka, představil nové hlasové tarify. Ceny jsou poměrně agresivně nastavené a U:fon mimo jiné jako první na českém trhu prolomil magickou hranici 1000 Kč za neomezené volání do všech sítí (tzv. flat rate). Konkrétně jej nabízí už za 840 Kč včetně DPH bez úvazku. V rámci sítě U:fon lze u tohoto tarifu zdarma posílat krátké textové zprávy. SMS do ostatních sítí zákazníky vyjde na 1,50 Kč. Navíc by nemělo jít o časově omezenou „vánoční“ akci, ale o trvale dostupný tarif. Jedinou nevýhodou stále zůstává nutnost použití přístroje pracující v síti CDMA.

Další novinkou jsou dvě nové varianty tarifu Volání za korunu. Za 199 Kč měsíčně mohou méně nároční zákazníci s tarifem Volání za korunu telefonovat do všech sítí za 1 Kč za minutu hovoru. K tomu získají 100 volných minut do všech sítí jako bonus. Cena krátké textové zprávy je 1,50 Kč (opět do všech sítí). Nadstandardní varianta Volání za korunu PLUS nabízí za cenu 299 Kč měsíčně navíc volání v rámci sítě U:fon zcela zdarma, do ostatních sítí pak za jednu korunu za minutu. Zdarma jsou rovněž SMS zprávy v rámci sítě. Varianta Volání za korunu PLUS pak navíc zákazníkům dává 200 volných minut do všech sítí.

Volné minuty lze v obou případech provolat na tuzemské pevné linky, do sítí všech českých mobilních operátorů a navíc i na pevné linky do vybraných zemí v zahraničí (například Slovensko, Německo, USA, Velká Británie a mnoho dalších). Nové tarify platí od začátku prosince.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz