Embarcadero přichází s nástroji pro podporu Data Governance

Albert Ryba | 23.01.2013 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Embarcadero Technologies informovala o nové strategii správy metadat pro úspěšné zavedení Data Governance do podnikové praxe. Tato strategie zahrnuje celé portfolio produktů Embarcadero a nabízí odhalení, správu a publikování metadat. Zároveň společnost uvolnila do prodeje i nástroj nástroj ER/Studio XE3 postavený pro Data Governance, který rozšiřuje možnosti modelování dat a analýz dopadů a tím dokáže přesněji popsat širší paletu metadat.

Pro úspěch Data Governance je nutno znát úplný obrázek veškerých datových zdrojů, ať se nacházejí v hardwaru, v cloudech nebo v centrálním podnikovém úložišti. Tato důležitá a cenná data pak jsou zpřístupňována informatikům a vedoucím pracovníkům s rozhodovací pravomocí. Až doposud byl celý tento proces pro podniky velice složitý, roztříštěný a nákladný. A vše se ještě dále zkomplikuje po explozi mobilních, cloudových, transakčních a behaviorálních dat, kterou analytici očekávají v nejbližších letech.

Důležitost metadat pro Data Governance je kritická pro získávání hodnot z hromadných dat v organizaci. Metadata poskytují propojení mezi obchodními potřebami či strategiemi a informacemi nebo hodnotou dat. Celé portfolio produktů Embarcadero je nyní uzpůsobeno pro zavádění Data Governance a je navrženo tak, aby umožňovalo sdílet metadata a poskytovat možnosti řízení i hodnoty v průběhu celého obchodního plánování a životního cyklu vývoje software.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz