SAP představil aplikace Business Suite na platformě HANA

Martin Noska | 11.01.2013 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost SAP představila novou sadu aplikací SAP Business Suite provozovanou na platformě HANA, což má firmám díky využité technologií in-memory computingu umožnit přístup ke všem podnikovým datům v reálném čase.

Podniky tak mohou pružně přehodnocovat své podnikové procesy a obchodní modely, protože mají k dispozici nástroj, který jim umožňuje v reálném čase transformovat celé jejich podnikání. Zákazníci mohou nyní v reálném čase řídit všechny své kritické podnikové procesy, jako je plánování, realizace, reporting a analýzy, to vše s použitím stejných a aktuálních dat.

Tato inovace je navržena s cílem vylepšit podnikové procesy zákazníkům na všech úrovních a ve všech oblastech jejich činnosti. Široká sada podnikového softwaru zahrnující řešení pro marketingové analýzy, tvorbu účetních závěrek, správu objednávek, plánování požadavků na materiál nebo analýzy chování spotřebitelů či sentimentu na sociálních sítí je optimalizována tak, aby zákazníkům v kontextu oboru jejich podnikání přinášela co nejvyšší hodnotu.

Společnost SAP chce na platformě SAP HANA nabídnout i nové aplikace. Zákazníci tak budou moci zvládat i dosud neřešitelné problémy, reagovat na podnikatelské výzvy a přijít se svými vlastními inovacemi, to vše přitom na jediné platformě. Podobné inovace jsou plánovány také pro řešení SAP Business All-in-One, což umožní využívat výhod platformy SAP HANA firmám všech velikostí. Tato řešení otevřou také nové příležitosti pro prodej a služby v rámci celého ekosystému partnerů společnosti SAP.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz