Festival iCON Prague

Albert Ryba | 11.02.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

iCON Prague je festival pro všechny příznivce značky Apple a uživatele chytrých telefonů, počítačů a tabletů. Návštěvnící se budou moct poradit s odborníky, osahat si netradiční doplňky a poslechnout si přednášky od největších českých expertů třeba o tom, jak zabezpečit iPhone proti zlodějům nebo jak se stát lepším fotografem.

Akce bude probíhat dva dny – 15. a 16. února 2013 v Národní technické knihovně na Praze 6. Vstup pro veřejnost je zdarma. Pro odborníky a firmy navíc proběhnou konference iCON Business a iCON Life.

Za dva dny konání iCONu proběhne kromě zmíněných konferencí i  sedm workshopů, vystoupí zde 26 řečníků, kteří budou mít 30 přednášek a celkově zde bude prezentováno 40 značek. Vstup je zdarma a samozřejmostí jsou interaktivní ukázky zařízení a příslušenství. Jednou z oblastí, na kterou se letošní iCOn zaměří, bude i řešení otázek ohledně možnosti použití produktů a služeb Applu pro firemní účely a v jaké podobě. Celý program najdete na www.iconprague.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz