Webinář efektivní správa mobilních zařízení

Albert Ryba | 27.02.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Firemní IT dnes řeší nové problémy se zabezpečením firemních smartphonů i tabletů a dohledem nad nimi. Webinář pořádaný společností Ness Technologies s názvem efektivní správa mobilních zařízení vám napoví, jak zajistit s nástroji pro Mobile Device Management ochranu firemních dat a dokumentů v mobilních zařízeních, zabezpečit přístupy k firemní síti a vzdáleně nastavovat mobilní zařízení. Dnešním trendem je vedle správy mobilních zařízení také správa mobilních aplikací, dokumentů a dat.

Akce proběhne ve středu 6. března 2013 od 14 hodin. V průběhu hodinového webináře se bude hovořit o následujících tématech:

- Jak chránit data v mobilních zařízeních a zabezpečit přístupy k firemní síti,
- Jak zajistit provozní nastavení mobilních zařízení,
- Jak řídit firemní mobilní aplikace a dokumenty,
- Jak zajistit podporu mobilních uživatelů atd.

Prezentujícím bude Jan Čaboun, Mobile Development Manager společnosti Ness Czech. Účast je zdarma a webinář je určen zejména pro IT ředitele, bezpečnostní manažery, případně zaměstnance, kteří mají na starosti správu mobilních zařízení ve společnosti. Registrační formulář najdete na http://web.ness.com/webinar-mobile.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− sedm = nula

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz