Konference IS2 – Bezpečnost a soulad s businessem

Albert Ryba | 26.03.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

14. ročník mezinárodní konference IS2 proběhne ve dnech 29.–30. 5. 2013 v Praze v Trojském zámku. Téma konference je „Kam směřujeme? Bezpečnost – soulad s businessem je důležitý“.

I letos přijali pozvání na konferenci světoví odborníci v různých oblastech IT a informační bezpečnosti, např.: Jan Zadák, Martin Smith, Michael Näf, Radim Polčák, Ruf Berthold, David Šmahel a další.

Konference IS2 se letos bude věnovat tématům jako například zpracování nestrukturovaných informací, příběh Doodlu s důrazem na bezpečnostní aspekty, výpisy ze základních registrů, právní otázky kybernetické bezpečnosti, jak bezpečně migrovat miliony debetních karet, historie vývoje informační bezpečnosti atd. Zveřejněny budou i výsledky průzkumu IT bezpečnosti v českých firmách, hlavní závěry celosvětového průzkumu stavu informační bezpečnosti 2013, případová studie – Platforma bezpečnostních služeb v prostředí Skupiny ČEZ atd. Nebude chybět ani panelová diskuse s tématem kybernetického zákona.

Bližší informace o programu, partnerech a registraci jsou na www.tate.cz/is2.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz