Konference Road to Cyber Security

Martin Noska | 26.03.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnost Symantec pořádá 17. dubna v konferenčním centru City v Praze odbornou konferenci Road to Cyber Security, zaměřenou na téma kybernetické bezpečnosti. Před několika týdny jsme zaznamenali v České republice sérii kybernetických útoků, zatím to vypadá, že byly celkem nevinné a jejich cílem bylo vzbudit pozornost nebo možná podnítit diskuzi. Co se však stane příště? Jsou společnosti na kybernetické útoky správně připraveny? Jakým směrem se vyvíjí celá tato obast a co můžeme od útočníků v příštím roce čekat?

Na konferenci budou představeny výsledky analýzy útoků uplynulého roku včetně konkrétních dat pro Českou republiku, bude rozebrán současný stav kybernetické bezpečnosti s výhledy do budoucna a předvedena praktická ukázka, jak se těmto útokům bránit.

Z obsahu lze vyzdvihnout například následující prezentace:
- Cyber Resilience – Co znamená být připraven na kybernetické útoky?
- Současnost a budoucnost kybernetické bezpečnosti
- Anatomie APT aneb jak fungují pokročilé trvalé hrozby a jak se proti nim bránit, praktická ukázka

V odpolední časti dne se můžete přihlásit na Symantec Cyber Readiness challenge – soutěž, která vás posadí do pozice hackerů a pomůže Vám pochopit jak přemýšlí, na co útočí a jaké techniky (technologie) k tomu využívají. Bližší informace najdete na webu společnosti Symantec.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− jedna = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz