Konference LAW FIT 2013 – odpovědnost na internetu

Albert Ryba | 15.04.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Fakulta informačních technologií ČVUT zve na konferenci LAW FIT 2013, která se koná dne 13. května 2013 v prostorách nové budovy ČVUT (sídle Fakulty informačních technologií) na adrese Thákurova 9, 160 00 Praha 6. Konference je pořádána pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR a registrace je zdarma.

Ústředním tématem konference je odpovědnost na internetu. Toto téma bude detailně rozebíráno ve čtyřech blocích: (i) porušování autorských práv sdílením děl na internetu, (ii) odpovědnost provozovatelů internetových vyhledávačů, (iii) aktuální otázky trestněprávní odpovědnosti na internetu a (iv) odpovědnost při outsourcingu služeb na internetu.

K tématům se budou vyjadřovat přední čeští odborníci a to nejen právníci, ale i praktici z IT odvětví. Těšit se můžete například na zástupce společností GTS, Google Czech Republic, Centrum Holdings, AutoCont CZ, ČEZ, ORACLE Czech, advokátních kanceláří Baker & McKenzie, Kinstellar, Pelikán Krofta Kohoutek či Pokorný, Wagner & partneři, České protipirátské unie, Policejního prezidia, Ministerstva spravedlnosti ČR, Masarykovy Univerzity či Hospodářských novin.

Zaregistrovat se můžete zdarma na webových stránkách www.law.fit.cvut.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ pět = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz