SAP Business One: In-memory ERP systém pro malé firmy

Albert Ryba | 02.04.2013 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost SAP oznámila vydání nové verze ERP Business One postavené na platformě SAP HANA. Jedná se o první řešení pro řízení malých a středních podniků pracující plně na bázi in-memory computingu. Tato aplikace představuje škálovatelné a cenově dostupné řešení se zabudovanými analytickými schopnostmi a s možností realizovat velký objem transakcí. Tím umožňuje firmám řídit své podnikání v reálném čase.

Verze SAP Business One na SAP HANA nabízí kompletní nástroje pro malé podniky i podnikatele v jediném uživatelském rozhraní. Uživatelům bude pomáhat při všech aspektech řízení společnosti – od provozní až po strategickou úroveň, s podrobnějším přehledem a lepší kontrolou. Novinka má umožnit podnikům výrazně snížit reakční doby díky analýze podnikových dat v reálném čase. Jejich zaměstnanci díky ní dokážou přijímat okamžitá a efektivní rozhodnutí. Rychlost, kterou nabízí in-memory computing, má pomoci malým firmám zvládat předtím neřešitelné problémy. Efektivita stoupne i díky nabídce předkonfigurovaných funkcí pro lepší uživatelský komfort. Patří mezi ně okamžité vyhledávání v podnikových datech a možnost provádět rozsáhlou interaktivní provozní analýzu.

Verze SAP Business One pro SAP HANA nabízí obchodní přehledy v reálném čase ze stejného systému, který provádí transakční zpracování. To eliminuje potřebu samostatného datového skladu, pomáhá snižovat náklady a složitost IT prostředí. Malé podniky toto řešení vyzbrojí schopností vyrovnat se účinně s trendem zvaným „Big Data“ a naopak ho využít ve svůj prospěch. Nyní budou moci i malé firmy těžit z analytických funkcí Business Intelligence, které SAP HANA poskytuje a díky nimž mohou jednoduchým způsobem analyzovat data napříč celým informačním systémem.

Představený produkt bude na trh uveden prostřednictvím prodejců v rámci programu SAP PartnerEdge. Díky integraci SAP HANA se SAP Business One mohou partneři vytvořit nový druh inovačních doplňkových řešení v rámci trhů specializovaných pro jednotlivá odvětví nebo zeměpisné oblasti.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


jedna + šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz