Tajemství úspěšných podnikatelů

Komerční prezentace | 01.04.2013 | Aktuality | Žádné komentáře

Podnikáte již nějaký ten pátek ale myslíte, že za úspěšného podnikatele se ještě nemůžete považovat? Nebo se právě rozhodujete zda si založit firmu a přemýšlíte či za pár let bude úspěšná?

Tajemství úspěšného podnikání je samozřejmě více. Mezi první se řadí dobrý nápad. Ten je nezbytností zejména během těchto složitých dob. Dalšími jsou samozřejmě schopnosti obchodníka, to znamená jak jste schopen při obchodních jednáních prosazovat své potřeby, přičemž dáváte protistraně pocit, že je ve výhodě. Podstatné je také férové jednání a to jak se zákazníky tak i zaměstnanci a dodavateli. Pokud se této zásady nedržíte, budete mít problém v podnikatelské sféře vůbec uspět.

K samotnému úspěchu však přispívají i detaily.

Pokud máte zaměstnance, který jsou denně na nohou poskytněte jim alespoň částečné pohodlí a pořiďte jim pracovní obuv. Spokojený zaměstnanec bude pracovat lépe a bude mu i záležet na celkové prosperitě firmy.

Součástí téměř každého člověka je počítač. Proto by podnikatel měl dbát na to jak se prezentuje okolí i při obyčejných a méně závazných setkáních. Sáhněte proto raději po kvalitním notebooku Lenovo, který obsahuje vše potřebné pro Váš byznys a navíc působí elegantně. Vyhněte se používání zejména starých modelů, potenciální zákazníci by mohli nabýt dojmu, že nejste tak solventní, jak si mysleli. Tato drobnost by Vás v konečném důsledku mohla připravit o zákazníky.

Pokud se odběratelům a dodavatelům prezentujete ve vlastní kanceláři, podívejte se jak vypadá. První dojem je nenahraditelný, a proto by prostředí mělo působit nejen čistě ale i příjemně, vždyť přece v takovém prostředí se obchod uzavírá mnohem snadněji a rychleji. Myslete proto na kvalitní nábytek a nezapomínejte ani na stěny. Pokud jsou holé působí sterilně, proto je ozdobte například pěkným obrazem.

Z praktického hlediska je nutné mít plně funkční tiskárnu, proto zbytečně neodkládejte koupi nových náhradních náplní do tiskárny. Aby Vás nenechala ve štychu právě tehdy, když to nejméně potřebujete.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ jedna = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz