Dostaňte své provizní systémy pod kontrolu

Albert Ryba | 24.06.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Pokud se zeptáte manažerů na nejpalčivější problémy v jejich organizacích, obvykle na jednom z prvních míst zmíní problematiku řízení obchodních sítí. Potýkají se typicky s nemožností dynamicky reagovat na změny vně i uvnitř distribuční sítě úpravou forecastu či provizního modelu, velmi obtížné je pro ně i promítnutí dlouhodobé obchodní strategie do pobídkových systémů. Často se projevují také nejrůznější nepřesnosti u provizních a pobídkových systémů, jejichž náprava následně vyžaduje značné úsilí.

Společnost Profinit proto pořádá seminář, na němž předvede nástroje pro řízení provizí. Popisované řešení má nabídnout zejména následující přínosy:

- Zajistit transparentnost, dynamičnost a efektivitu nastavení pobídkových (nejen provizních) modelů.
- Zaručit přesnost a efektivní controlling (dohled, modelování, what-if).
- Ušetřit obchodníkům čas, který mohou věnovat obchodním aktivitám.
- Umožnit úspory díky efektivnějšími procesu plánování či jednotným reportingem.

Prezentace bude probíhat na reálných ukázkách v prostředí nástroje RAE a řešení z dílny IBM. Účastníci semináře získají konkrétní a prakticky použitelné odpovědi na to, jak si elegantně nastavit a spravovat provizní pravidla, jak efektivně měřit a hodnotit výkon obchodní sítě a zda je vůbec možné pružně forecastovat.

Akce proběhne dne 17. července 2013 od 8,45 hodin v sídle společnosti Profinit – Tychonova 2, Praha 6. Rezervace prosím provádějte na e-mailové adrese marketing@profinit.eu, a to nejpozději do 1. 7. 2013.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz