Když hadice, tak z obchodu FD Tools

redakce | 05.06.2013 | Aktuality | Žádné komentáře

Prostřednictvím e-shopů se v současnosti prodává prakticky veškeré zboží. Zejména v případě specializovaného sortimentu mohou e-shopy nabídnout značně širší nabídku než běžné obchody. To ocení třeba specializované firmy, ale i živnostníci a různí řemeslníci, pro které je nabídka běžných „hobby hypermarketů“ žalostně nedostačující.

To je i příklad obchodu FD Tools, který je autorizovaným dealerem firmy CEJN, prodejce pneumatického nářadí Gison, Ingersoll Rand, Deprag, Dynabrade, produktů firmy Pneumax a nástrčných šroubení Sang-A.

Obzvlášť zajímavá je v internetovém obchodě FD Tools nabídka hadic. Najdete ze rovné opletené hadice, rovné neopletené hadice, rovné opletené hadice anti-jiskrové, spirálové hadice a spirálové hadice anti-jiskrové. Zde nabízené hadice CEJN jsou vhodné pro různé pneumatické aplikace. Díky dlouhodobé životnosti není nutné hadice PUR CEJN často vyměňovat a zůstávají ohebné i po náročném používání. Hadice PUR CEJN podle informací výrobce vydrží až desetkrát více než běžné hadice z PVC.

Mezi hlavní přednosti kvalitních hadic značky CEJN patří především široký rozsah teplot, jsou lehké a flexibilní, spolehlivě drží tvar, mají dlouhou životnost a výborné vlastnosti v provozu. Dále jsou odolné proti oděru a vůči nárazům, mají velkou odolnost vůči roztažení či roztržení a jsou též odolné vůči olejům, ředidlům a dalším roztokům, které nejsou na bázi vody.

Objednávka z obchodu FD Tools navíc přináší řadu výhod – můžete využít odborného poradenství s výběrem sortimentu po telefonu, drtivá většina zboží je skladem a ceny patří k nejnižším na trhu. Vyzdvihnout je potřeba i rychlé dodání prostřednictvím přepravní společnosti GEIS. K dispozici je i možnost osobního odběru v kamenné provozovně. Firma provádí také servis pneumatického nářadí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz