Nebojte se nákupu alkoholu v kvalitním e-shopu Alkohall.cz

redakce | 04.06.2013 | Aktuality | Žádné komentáře

Prostřednictvím e-shopů se prodává dnes prakticky veškeré zboží. Výjimkou nejsou ani alkoholické či nealkoholické nápoje. Ostatně ani v běžném obchodě většinou nemůžete na místě ochutnat a tak nákup přes e-shop nepřináší v tomto případě žádnou nevýhodu. Naopak jak ukazuje příklad internetového obchodu Alkohall.cz, kromě opravdu širokého sortimentu můžete v případě, že si nejste výběrem jisti, kdykoliv využít on-line konzultaci se specialisty na chatu či na telefonu. O něčem takovém si v běžném supermarketu můžete obvykle nechat jen zdát.

Můžete si vybrat třeba mezi skotskými či kanadskými whisky, irskými třikrát destilovanými whiskey, případně bourbonem, což je vlastně whiskey z kukuřice. A nebo mezi nejrůznějšími druhy brandy. Věděli jste třeba, že pravý cognac (neboli v češtině koňak) je typem brandy, která musí pocházet z okolí města Cognac v západní Francii, musí zdát v dubových sudech nejméně dva roky a musí být vyrobena jen z bílých odrůd Ugni Blanc, Folle Blanche nebo Colombard? Pokud si budete chtít nejen dobře nakoupit, ale i se dozvědět něco nového o kvalitním pití, určitě navštivte právě stránky Alkohall.cz.

Alkohall.cz patří co do šíře sortimentu mezi největší e-shopy s alkoholickými, ale i s nealkoholickými nápoji na našem trhu. Najdete tu takové speciality, jaké ocení i ti největší fajnšmekrové. Kdy jste naposledy měli třeba Don Papa Rum, Hendrick´s Gin nebo například úžasný Johnnie Walker Blue Label? Výběr je opravdu široký a můžete si snadno nechat poradit co se hodí pro jakou příležitost a nebo třeba do kterého koktejlu. Sortiment se dělí na základní kategorie lihoviny, champagne, dárková balení či nealko. Dále lze filtrovat podle výrobce a u každého z nich si můžete přečíst i více o jeho historii a nabídce.

Osobní odběr je zdarma v blízkosti OC Eden v Praze, ale pokud nechcete pro vaši objednávku jezdit osobně, k dispozici je i rychlý rozvoz po Praze do druhého dne. Případně lze využít odběr v rámci sítě Uloženky a nebo dodání kurýrem.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz