Založení nové společnosti nechte na odbornících

redakce | 08.06.2013 | Aktuality | Žádné komentáře

Pokud zvažujete založení firmy či organizace, typicky s.r.o. nebo a.s., družstva či neziskové organizace, pak v případě, že nemáte v této oblasti bohaté dřívější zkušenosti, může pro vás být takový proces nejen značně náročný a můžete se dopustit i některých chyb. Trendem dneška se proto stává využívání služeb specialistů, kteří se zaměřují na zakládání společností na klíč a na prodej tzv. ready made společnosti. Za poměrně nízký poplatek tak získáte rychle a bez starostí hotovou firmu, která může začít prakticky okamžitě působit na trhu.

Doporučujeme vám proto obrátit se na zkušeného partnera, který vše zařídí za vás a podle vašich představ. Takovým partnerem je například firma Správa společností s.r.o., která patří mezi největší hráče v této oblasti trhu. Poskytuje komplexní servis, zahrnující nejen založení či prodej společnosti, ale i její správu (změny ve společnosti, organizování valných hromad) a veškeré potřebné konzultace. Výhodou je také to, že má pobočky jak v Praze a Brně, tak i v Bratislavě.

Mezi nejčastěji využívané služby patří prodej společnosti, který se hodí v případě, že koupit společnost v ČR nebo SR, ale nechcete podstupovat delší proces založení nové společnosti a skládat základní kapitál na vázaný účet. Takovéto ready made společnosti mají již splacený základní kapitál, jsou zapsané v obchodním rejstříku, nikdy nevyvíjely žádnou činnost, nemají žádné závazky či pohledávky, jsou připraveny k okamžitému prodeji a jednatelem je advokát zapsaný u České advokátní komory.

Dále je to založení společnosti (s.r.o., a.s.) na míru kdekoliv v ČR nebo SR. Tuto službu mohou využít jak fyzické, tak i právnické osoby a získají novou společnost úspěšně zapsanou do obchodního rejstříku. Případně mohou využít i půjčku od Správy společností ke splacení základního kapitálu. V některých případech může být výhodné i založení neziskové organizace, jako jsou občanská sdružení či nadace. Ty mají možnost nabývat majetek, přijímat dary a vhodným způsobem optimalizovat podnikatelskou činnost jiných subjektů (včetně hospodářských výsledků). A v neposlední řadě je to založení družstva, což je společenství neuzavřeného počtu osob (právnických i fyzických), jež sleduje zejména účel uspokojení bytových potřeb občanů.

Všechny typy organizací jsou u Správy společností zakládány v souladu s platným zněním zákona o obchodních korporacích a občanského zákoníku a výhodou je také úzká spolupráce v ČR s advokátní kanceláří Fabian & Partners, která nabízí kompletní právní služby v oblasti práva obchodního, pracovního, vymáhání pohledávek a nemovitostí.

Pokud ještě nejste rozhodnuti, proč využít právě služeb společnosti Správa společností, měly by vás přesvědčit následující výhody:

- Zastoupení ve věcech obchodního rejstříku advokátem, za které neplatíte nic navíc.
- Pro každý jednotlivý případ (včetně zakládání i prodeje společností na klíč) pojištění advokáta na částku 50 000 000 Kč.
- V případě zájmu můžete využít komplexnost služeb advokátní kanceláře se slevou 10 % oproti advokátnímu tarifu, resp. oproti standardním hodinovým sazbám.
- Možnost odkoupení společnosti na dálku.
- Celostátní působnost.
- Desítky firem připravených ihned k prodeji.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz