Seminář RAD Studio živě v akci

Martin Noska | 27.08.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V úterý 17. září 2013 proběhne ve velkém sále Městské knihovny v Praze seminář na téma RAD Studio živě v akci.

Kapacita sálu je téměř 400 osob. Přednáška začne v 9.30 hodin, registrace účastníků je pak od 8.30 hodin. Řečník bude přednášet v angličtině, přednáška však bude simultánně tlumočena do češtiny. Během semináře se bude podávat malé občerstvení. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace, která je globálně zajišťována na webu společnosti Embarcadero.

Účast na semináři si zajistíte včasným vyplněním registračního formuláře na webu Embarcadero.com. Pokud by nastal nějaký problém s registračním formulářem, svou přihlášku můžete v havarijní situaci poslat e-mailem na adresu shop@embt.cz; do přihlášky, prosíme, uveďte alespoň jméno, příjmení, titul, název a adresu zaměstnavatele, vaši pozici v zaměstnání, váš telefon a e-mail. Budeme však radši, když použijete registrační formulář online.

Řečníkem je poprvé v ČR Marco Cantù, produktový manažer pro vývojové prostředí Delphi u společnosti Embarcadero. Marco Cantù je znám řadou svých knih o Delphi a svým blogem Marco’s Tech World, ve kterém se dozvíte leccos o Delphi a programování obecně. Marco má dnes přímý a klíčový vliv na směr vývoje produktu a jeho budoucnost.

Během technického a interaktivního semináře se účastníci seznámí těmito oblastmi:
•    Jak vytvářet nativní aplikace pro Android a iOS z jediného zdrojového kódu
•    Jaký je způsob práce s nástroji určenými na vývoj skutečně nativních aplikací pro více zařízení
•    Jak se vyvarovat pěti nejzávažnějších chyb, jichž se vývojáři dopouštějí při přechodu na vývoj pro mobilní zařízení
•    Získáte možnost pohovořit s experty na vývoj o tom, jak ihned začít s vývojem pro mobilní zařízení.

Cílovou skupinou semináře RAD Studio živě v akci jsou především profesionální vývojáři, vedoucí projektových týmů, vedoucí pracovníci ve vývoji softwaru či techničtí ředitelé.

Registraci na tuto akci a další informace o jejím průběhu najdete na webové adrese http://www.embt.cz/cs/novinky/81-rad-studio-zive-v-akci.html.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz