Technical Computing Prague 2013

Albert Ryba | 02.08.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnost Humusoft zve k účasti na 21. ročníku podzimního setkání uživatelů a příznivců výpočetních a simulačních prostředí MATLAB&Simulink, COMSOL Multiphysics a dSPACE.  Konference Technical Computing Prague 2013 se bude konat 13.11.2013 v Kongresovém centru ČVUT, Thákurova 1, Praha 6.

Cílem konference je seznámit účastníky s aplikačním využitím programových nástrojů pro technické výpočty, analýzu dat, modelování a simulace. Konferenci pořádáme každoročně od roku 1993 a za tu dobu se akce stala významnou platformou pro výměnu zkušeností mezi vývojáři, odborníky z praxe, pedagogy a výzkumníky z akademické sféry. V příspěvcích letošního ročníku budou prezentovány aplikace programových nástrojů MATLAB, Simulink, COMSOL Multiphysics a dSPACE v nejrůznějších oborech průmyslu, vědy, výzkumu a výuky. Přihlášeny jsou příspěvky z oblasti řídicí techniky, měření, zpracování signálů, počítačového vidění, simulace systémů, návrhu algoritmů, komunikační techniky, chemické technologie, medicíny a podobně. Součástí konference budou i přednášky o novinkách a trendech vývoje systémů MATLAB&Simulink, COMSOL Multiphysics a dSPACE.

Setkání je určeno jak pro stávající uživatele uvedených systémů, tak pro začátečníky a příznivce výpočetních, modelovacích a simulačních nástrojů.

Informace o konferenci Technical Computing Prague 2013 včetně registračního formuláře jsou k dispozici na adrese www.humusoft.cz/akce/matlab13. Sborníky z předchozích ročníků série Technical Computing je možné získat v elektronické podobě na www.humusoft.cz/archiv/konference/tcp/.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz