Housing 42 serverů pod pět tisíc měsíčně je realitou

Komerční prezentace | 16.09.2013 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Umíte si představit profesionální housing 42 serverů za méně než 5 000 korun měsíčně? Přesně za 4 950 Kč totiž nyní v Coolhousingu dostanete k dispozici celý 42U rack, do nějž můžete umístit libovolné své technologie. Součástí služby je internetová konektivita, elektrická energie je účtována dle skutečné spotřeby měřené elektroměrem.

Parametry serverhousingu jednotlivých serverů lze u Coolhousingu objednávat volbou z mnoha parametrů konektivity, příkonu či délky smlouvy tak, aby výsledná služba byla vždy co nejlépe přizpůsobena přesným potřebám zákazníka. Tento transparentní přístup vysloužil Coolhousingu uznání nejen u zákazníků, ale také v odborném srovnání českých poskytovatelů serverhousingu, proto nyní Coolhousing přidává možnost detailní konfigurace také do objednávek serverových farem a racků.

V nabídce Coolhousingu jsou sekční rackové rozvaděče nabízející uzamykatelný prostor 12U,  20U a 42U.

V nabídce Coolhousingu jsou sekční rackové rozvaděče nabízející uzamykatelný prostor 12U, 20U a 42U.

Spolu s touto změnou byla také inovována nabídka rack housingu, neboli celých rackových skříní či jejich samostatných sekcí. Do nich si zákazník může umístit a uzamknout libovolné vlastní technologie. Každý rack přitom slouží pro potřeby pouze jediného zákazníka. V nabídce jsou racky o velikosti 12U,  20U a 42U. Standardní součástí služby je vždy 100Mbit uplink s kvalitní tuzemskou i zahraniční konektivitou, kterou je možné navýšit až na 1 Gbps, a samostatným přívodem elektrické energie osazeným vlastním elektroměrem. Neomezený přenos dat či zálohované napájení jsou samozřejmostí.

Hlavní výhodou inovované nabídky je však očištění ceny od paušálu za elektřinu. Celou 42U rackovou skříň, do níž umístíte až 42 serverů o velikosti 1U, získáte již za 4 950 korun měsíčně a elektřinu doplatíte dle skutečné spotřeby. Již žádné komplikované výpočty, nutné rezervy ve smluveném paušálu a v důsledku přeplácení elektřiny. Co vaše technologie spotřebují, to zaplatíte.

Každý napájecí přívod do racku je samostatně jištěn a opatřen elektroměrem.

Každý napájecí přívod do racku je samostatně jištěn a opatřen elektroměrem.

„Vždy jsme se snažili o maximálně férový přístup k zákazníkům. Rozšířením možností konfigurace služeb serverhousingu jsme jim nabídli možnost transparentního zjištění ceny jednotlivých součástí služby a také lepší možnosti k optimalizaci nákladů za hosting. Stejnou cestou jsme se nyní vydali i u racků, kde však jdeme ještě dál a elektřinu neúčtujeme paušálně. Zákazník tak vždy přesně ví, za co platí,“ vysvětlil Karel Umlauf, jednatel společnosti Coolhousing.

Do nové nabídky nahlédněte na webu Coolhousingu: http://www.coolhousing.net/server-housing-pronajem-racku.html#42urack . Už máte spočítáno, jak velký rack potřebujete na své technologie?

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− šest = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz