IDC IT Security and Datacenter Transformation Roadshow 2013

Albert Ryba | 20.09.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Víte o tom, že v dnešní době je největší hrozbou pro podniky rozsáhlost infrastrukury? Může být cloud bezpečnější než vlastní IT? Slyšeli jste již jaké jsou nové trendy v provozu datových center v éře cloudu a velkých dat? Odpovědi na tyto otázky chce přinést 1. ročník konference IDC IT Security and Datacenter Transformation Roadshow 2013, která proběhne ve čtvrtek 10. října 2013 od 9 hodin v hotelu Barceló Palace v Brně.

Co pro vás bude na IDC IT Security and Datacenter Transformation Roadshow připraveno? Například případová studie Zdeňka Adamce, Group IT Security managera ze společnosti Home Credit International. Přijďte si poslechnout jak správně implementovat nový systém, jak zajistit bezpečné řízení přístupu indetit tohoto systému. Na konferenci se dále představí Josef Prokeš, ředitel pro legislativu a odbor mezinárodních vztahů z Úřadu pro ochranu osobních údajů, který Vám ukáže jak účelně zabezpečit osobní údaje v cloudu. Budete se moci zúčastnit bohaté tomboly a vyhrát např. chytrý telefon.

Konference se zaměří na aktuální problémy IT bezpečnosti a data managementu, jimž dnešní moderní organizace čelí a to zejména:
- Bezpečnostní a obchodní strategie podniku
- IT příští generace a dopad nových trendů na IT bezpečnost
- Bezpečnost v době cloud computingu
- Obecné trendy vývoje datových center ve střední a východní Evropě
- Optimalizace nákladů datových center, integrace nových energeticky úsporných řešení, modernizace
- Nové trendy v provozu datových center v éře cloudu a velkých dat

Více informací najdete na webových stránkách konference http://idc-cema.com/secdata13cz/cze.

Vstup pro koncové uživatele je zdarma!

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz