Konference MS Fest 2013

Albert Ryba | 24.10.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Dvoudenní konference MS Fest 2013, koncipovaná jako jedna z největších českých technických akcí tohoto roku, se bude konat 2. – 3. listopadu v Praze a 30. 11. – 1. 12. v Ostravě.

Bohatý program nabídne přes 40 přednášek z oblasti vývoje aplikací pro desktop, web i pro mobilní zařízení. Bloky přednášek budou věnované cloudu, databázím, nebo správě systémů a serverů. Podíváme se na vývoj aplikací pro mobilní telefony nebo mikročipové počítače, k vidění a osahání bude i 3D tiskárna. Na účastníky čekají i méně technicky orientované přednášky – o tom, jak si dobře plánovat čas, jak řídit tým, nebo jak co nejlépe přednášet.

V bloku věnovaném webovému vývoji na vás čekají přednášky o responzivním webdesignu, technologii Typescript, Knockout JS a ASP.NET Web API, nebo ASP.NET MVC 5. Přivítáme i zahraniční přednášející, o podpoře dotyků na webu popovídá Tomaž Ščavničar ze Slovinska, využití cloudu se bude věnovat Paul McDaniel z USA, vedoucí vývojářské divize cloud & enterprise.

Akci organizuje sdružení studentů vysokých škol a členové programu Microsoft MVP. Česká pobočka Microsoftu figuruje v roli partnera a sponzora. Tento rok MS Fest bez výhrad supluje konferenci TechDays či Developer Days.

Vstupné na konferenci je zdarma, je pouze nutná předchozí registrace. V sobotu večer se bude konat afterparty. V každém městě bude také pro účastníky připravena soutěž o Nokia Lumia 800. Registrace je bezplatná a je k dispozici na adrese ms-fest.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− šest = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz