UPC nabízí internet pro živnostníky a podnikatele s rychlostí až 250 Mb/s

Martin Noska | 16.10.2013 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Společnost UPC Česká republika prostřednictvím divize UPC Business zvyšuje rychlosti internetového připojení pro živnostníky a podnikatele. Noví i stávající zákazníci mohou od 1. listopadu 2013 surfovat rychlostí až 250 Mbit/s bez omezení objemu stažených dat. Maximální rychlost uploadu se pak zvýší na 25 Mbit/s. Jde zatím o nejvyšší rychlost dosaženou pomocí tradičních technologií připojení, samozřejmě pro využití plného výkonu je nutné mít i odpovídající IT infrastrukturu v kanceláři, tedy ideálně gigabitovou ethernetovou síť.

Vyšší rychlosti downloadu a uploadu jsou v některých situacích rozhodující pro komfortní práci s datově velkými soubory i za předpokladu více připojených počítačů v kanceláři. UPC Business konkrétně představí tři nové internetové tarify – Fiber Business 70, Fiber Business 140 a Fiber Business 250. „Požadavky na rychlost připojení rostou s poptávkou po spolehlivém managementu datově náročných operací. Novými produkty potvrzujeme naše postavení jedničky v segmentu živnostníků a podnikatelů. Samozřejmě, že na základě individuální poptávky můžeme firmám a korporacím nabídnout ještě vyšší rychlosti,“ říká produktový manažer UPC Business Jiří Linhart.

Od 1. listopadu 2013 nabídne UPC Business rovněž nové tarify pevné linky s novou možností neomezeného volání za 599 Kč měsíčně. V rámci tohoto tarifu Telefon Unlimited získá klient 10 tisíc volných minut do pevných a mobilních sítí v ČR. Měsíční paušály za pevnou linku přitom začínají již na 89 Kč u produktu Telefon 100 Business, který obsahuje 100 volných minut do pevných a mobilních sítí v ČR a bezplatné volání na linky UPC Česká republika.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz