Dokumentová řešení od skenu po skartaci

Albert Ryba | 05.11.2013 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnost Konica Minolta zve na seminář s názvem Dokumentová řešení od skenu po skartaci. Seznámíte se zde s nejnovějšími trendy v oblasti dokumentových řešení, jejichž pomocí lze dosáhnout významných časových a ekonomických úspor. Následně se s novinkami můžete osobně seznámit v rámci doprovodného programu: Informační ostrůvky.

Seminář se uskuteční ve dvou dnech a to ve středu 13. listopadu 2013 v Ostravě a ve čtvrtek 14. listopadu 2013 v Praze, vždy od 9 do 15 hodin.

V úvodní části Vás zástupci Konica Minolta uvedou do problematiky dokumentových řešení , a to v rozsahu od skenu až po skartaci. Následně se dozvíte více o digitalizaci a vytěžování dokumentů, přičemž se program neobejde bez praktické ukázky zpracování dávky faktur, tedy založení ke skenování, zpracování i předání dat do systému pro řízení oběhu dokumentů aj. Sami tak posoudíte celkovou efektivitu na trhu nabízeného řešení.

Registraci a bližší informace o místu konání najdete na adrese http://www.konicaminolta.cz/seminar.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz