Intel nabízí řešení pro analýzu velkých dat

Albert Ryba | 14.02.2014 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Intel představila řešení Data Platform, softwarový balík postavený na open-source technologiích, který má svým uživatelům umožnit snazší a rychlejší přechod od velkých dat k velkým objevům a umožní jim maximalizovat hodnotu svých investic do oblasti velkých dat (big data). K dispozici je i verze Premium Edition, jež nabízí prediktabilitu a vyšší jistotu prostřednictvím pokročilých funkcí automatizace, bezpečnostních oprav a upozornění, stejně jako technické podpory od společnosti Intel.

Vedle toho nové řešení Intel Data Platform: Analytics Toolkit (Intel Data Platform AT) nabídne analýzu grafů a prostředí prediktivní modulace, které umožní firmám získat cenné postřehy ze skrytých vztahů mezi daty.

Intel Data Platform nabízí otevřené prostředí pro import, řízení a analýzu velkých dat, které staví na distribuci Intelu pro Apache Hadoop a nabízí spolehlivost, zabezpečení a podporu. Platforma je rovněž vybavena několika novými funkcemi pro zpracování dat, včetně zpracování streamování dat, interaktivní a iterativní analýzy a zpracování grafů. Společně tyto funkce umožňují firmám získávat data způsobem, jímž to dříve s Apache Hadoop možné nebylo.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz