Konference Firma a konkurenční prostředí

Albert Ryba | 05.03.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) již zítra zahajuje mezinárodní konferenci Firma a konkurenční prostředí, na které vystoupí národní koordinátor pro zavedení Eura v ČR prof. Ing. Oldřich Dědek CSc., uznávaný profesor prof. Gerhard Hanappi z Vídeňské univerzity a Václav Muchna, zakladatel brněnské firmy Y SOFT. Na plenární zasedání je zvána široká veřejnost.

Úspěšné propojení vědecké práce s potřebami praxe si klade za cíl již 17. ročník mezinárodní vědecké konference Firma a konkurenční prostředí, která se koná ve dnech 6. a 7. 3. 2014 na půdě Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Tato konference je již tradičním místem pro prezentaci výsledků vědecko-výzkumných aktivit a jejich konfrontaci s požadavky praxe.

Konference není pouze setkáním vědeckých a akademických pracovníků, ale i zástupců z řad podnikatelů, firem a institucí. Důraz je kladen na výměnu zkušeností, informací a navázání další spolupráce. V plenárním zasedání, které je otevřené pro širokou veřejnost, zde tento rok promluví významný ekonom prof. Ing. Oldřich Dědek CSc. (národní koordinátor zavedení Eura v ČR, bývalý poradce ministra financí ČR a viceguvernér České národní banky), uznávaný profesor Gerhard Hanappi z Vídeňské technické univerzity a Václav Muchna z firmy Y SOFT, která dnes působí v Evropě, Americe, Asii a Austrálii.

Plenární zasedání otevřené pro veřejnost, proběhne od 10:00 v místnosti Q01 budovy Q Provozně ekonomické fakulty v Brně. Zájemci jsou srdečně zváni.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ pět = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz