Obrana před komplexními DoS/DDoS útoky – téma IT Security Workshopu

Albert Ryba | 11.03.2014 | Aktuality, Bezpečnost | Žádné komentáře

Tématem úvodní přednášky již osmého ročníku IT Security Workshopu jsou „Útoky na dostupnost služeb (DoS/DDoS) a jak se před nimi bránit“.  Petr Lasek, System engineer ze společnosti Radware upozorňuje, že právě tyto útoky představují dnes jedno z hlavních rizik a  stávají se stále komplexnějšími. Více než polovina z nich kombinuje minimálně 5 způsobů a více než 60% útoků dnes představují aplikační floody.

Dalšími tématy konference jsou obrana proti kybernetickým útokům, bezpečnost datových sítí, zabezpečení dat v cloudu, ochrana mobilních zařízení, bezpečnostní monitoring jako služba.

Připojte se na LinkedIn společnosti Exponet a můžete získat vstupenku zdarma. ITSW se koná 18. března 2014 v Konferenčním centru City, Na Strži  65/1702. Registrace je stále otevřena. Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na www.itsw.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


jedna + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz