SAP HANA Cloud je k dispozici ve formě předplatného

redakce | 12.03.2014 | Aktuality, Cloud, Software | Žádné komentáře

Zákazníci nyní mohou využít v cloudu možností platformy SAP HANA. Společnost SAP totiž představila nové nabídky pro platformu SAP HANA Cloud. Zákazníci mají nově na výběr ze tří možností: SAP HANA App Services, SAP HANA DBServices a SAP HANA Infrastructure Services.

V reakci na rostoucí aplikační ekonomiku představila společnost SAP novou rozšířenou nabídku pro platformu SAP HANA Cloud. Startupy, nezávislí výrobci softwaru a zákazníci nyní mohou vytvářet nové cloudové aplikace, které jim umožní naplno využít potenciál dat. Tato platforma jako služba (PaaS) nabízí in-memory infrastrukturu, databázi a aplikační služby pro vývoj, rozšiřování, implementaci a běh aplikací. Zákazníci mohou získat přístup k SAP HANA už v pouhých 30 minutách a ihned těžit ze sjednocené platformy pro aplikace nové generace, které lze jednoduše, integrovat a spouštět s flexibilitou smlouvy na bázi předplatného. SAP HANA Cloud platform nabídky jsou totiž dostupné prostřednictvím online obchodu SAP HANA Marketplace, a to v různých variantách a ve velikostech od 128 GB do 1TB.

Cílem nových cenových možností pro in-memory platformu SAP HANA je rozšířit její dosah a zároveň nabídnout základní cenu s volitelným rozšířením a zpřístupnit ji tak každému. Zákazníci k nákupu využívají model založený na spotřebě. Mohou tak implementovat buďto platformu samotnou nebo si zvolit doplnění například v podobě prediktivní analytiky či plánování. To poskytne podstatně větší příležitost začít pracovat se SAP HANA a zlepšuje schopnost firem inovovat.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = čtrnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz