IS2: Bezpečnost moderně a prakticky

Martin Noska | 24.04.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

15. ročník mezinárodní konference IS2 proběhne ve dnech 28.–29. 5. 2014 v Praze. Podtitul akce zní „Bezpečnost moderně a prakticky“.

Program bude sestávat z trendových přednášek expertů z České republiky i zahraničí, případových studií a panelových diskuzí. Jan Ellerman přijede s případovou studií, ve které ukáže, jak Europol skloubil striktní režim ochrany osobních údajů se získáváním informací potřebných pro boj proti kriminalitě a zároveň vysvětlí zásady, ze kterých Europol vychází při ochraně vlastních systémů. Technický ředitel McAfee EMEA a respektovaný poradce v oblasti cloudu Raj Samani se bude věnovat online měnám, legenda šifrovacích technologií profesor Danilo Gligoroski se zase zaměří na bezpečnostní aspekty protokolu http/2.0. Z domácích účastníků do programu přispějí ředitel ÚOOÚ Igor Němec (tématem bude připravovaná reformě ochrany osobních údajů v EU, konzultanti a představitelé firem, kde byly realizovány zajímavé projekty. Tak jako každoročně, i tentokrát se bude jednat o společenskou událost s řadou příležitostí pro neformální rozhovory.

Podrobnější informace o konferenci, programu, partnerech, registračních poplatcích naleznete na www.tate.cz/is2.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− šest = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz