Konference Bezpečnost v Cloudu

redakce | 24.04.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V úterý 13. května 2014 se uskuteční v Konferenčním centru City v Praze již čtvrtý ročník odborné konference Bezpečnost v Cloudu. Pozornost bude opět upřena na aktuální témata, jakými jsou zejména kryptování ve virtuálním prostředí, ochrana privátního cloudu, kritické aplikace v cloudu, efektivita datových center a bezpečnost konceptu BYOD.

S problematikou ochrany dat v cloudových a virtuálních prostředích seznámí návštěvníky konference v úvodní přednášce Ondrej Valent ze společnosti SafeNet. Součásti jeho vystoupení bude také případová studie o využití technologie SafeNet v rámci prostředí Cloud4Com.

Ochrana privátního cloudu bude tématem další prezentace. „Podnikové aplikace se přesunují z těžkých klientů do webové podoby a přistupuje k nim stále více zařízení, která správci mnohdy nemají plně pod kontrolou. Koncept BYOD a oblíbenost webu jako byznys platformy s sebou přináší četná rizika. Pokročilými bezpečnostními produkty z rodiny Dell SonicWALL jim však můžete efektivně čelit.“, uvádí ke své přednášce Jan Ježek, Technical Director, Dell.

Mnoho otázek ohledně bezpečného cloudu zodpoví Tomáš Novák ze společnosti Cloud4com a jednotné IDM, AA a SSO pro interní a cloudové aplikace představí David Matějů z CA Technologies.

Snadnému přístupu k podnikovým datům odkukoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení se bude věnovat Zdeněk Bínek ze společnosti Acronis.

Mezinárodním speakrem bude Američan žijící v Německu Peter Sommer ze společnosti Intel, který představí nové funkcionality a vyšší výkon, se kterým přicházejí nové generace procesorů Intel Xeon.

Podrobný program, spolu s registračním formulářem, profily partnerů konference a představením přednášejících, naleznete na http://www.bezpecnostvcloudu.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz