Seminář Embarcadero – RAD Studio XE6

Albert Ryba | 29.04.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V úterý 27.5. 2014 proběhne v Brně představení nové verze XE6 nástroje RAD Studio od společnosti Embarcadero Technologies.

Tento nástroj vývojářům dovolí tvorbu rychlých nativních, tedy kompilovaných aplikací pro více zařízení s operačními systémy Windows, Android, iOS a Mac OS X z jediného zdrojového kódu v jazycích Delphi nebo C++.

Nová verze přináší řadu novinek včetně komponent pro provázání aplikací stolních s mobilními via Wi-Fi a tvorby doprovodných mobilních aplikací k aplikacím stolním. Dále nové komponenty VCL pro hlavní lištu Windows, integraci cloudových služeb, nových stylů VCL a komponent VCL pro přístrojová čidla, kompilátor C++ pro Android, plnou podporu tvorby 64bitových aplikací v Delphi/C++ atd.

Hlavním tématem semináře budou novinky, které přináší nové RAD Studio XE6 v knihovně VCL, možnosti zvyšování rychlosti vývoje i rychlosti běhu aplikací, novinky v oblasti databázových technologií, integrace a služeb a vzájemné propojování aplikací provozovaných na různých platformách a zařízeních.

Akce proběhne na brněnském výstavišti v pavilonu A3, konferenční sál Morava. Registrace je od 8:30 hodin, přednášky od 9:30 hodin. Přednáška v angličtině bude simultánně tlumočena do češtiny. Vstup je ZDARMA, podmínkou je však předchozí registrace.

Více se o semináři dozvíte na stránce www.embt.cz/cs/stranky/78-developer-direct-live, kde je k dispozici i registrační formulář.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ šest = patnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz