ADAM – vytvořte si zdarma vlastní mobilní aplikaci

redakce | 13.05.2014 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

S nárůstem trendu mobility stále více roste poptávka po mobilních aplikacích. Firmy, ale i neziskové organizace, obce či jednotliví živnostníci tak mohou být blíže svým klientům či zákazníkům a nabídnout jim potřebné informace přímo v jejich mobilu. Jedná se o konkurenční výhodu z toho hlediska, že firma nejen naváže užší vztah se zákazníkem (třeba jen potenciálním), ale ten pak při rozhodování o službě s vyšší pravděpodobností využije právě tu její.

S velmi zajímavým nápadem v této oblasti přišla společnost Anywhere, která je autorem ambiciózního projektu ADAM. V rámci něj je totiž možné vytvořit vlastní mobilní aplikaci pro Android či iOS bez nutnosti znalosti programování a publikovat ji na App Store či Google Play. Vytvoření mobilní aplikace tímto způsobem je zcela zdarma, platí se následně jen měsíční paušál. A i ten je relativně nízký a přijatelný, viz níže.

ADAM – mobilní aplikace pro každého

Pro mnoho firem, organizací i jednotlivců tak může jít o zajímavý způsob, jak si snadno a bez zbytečných nákladů vyzkoušet tuto možnost, a pokud s výslednou aplikací nebudou spokojení, mohou ji předělat a nebo ji zrušit. Služba je na opravdu vysoké a profesionální úrovni, ostatně firma Anywhere patří mezi zkušené tvůrce mobilních aplikací a něco podobného na našem trhu dosud chybělo.

Celý princip projektu ADAM spočívá v tom, že aplikace je jednoduše tvořena uživatelem v rámci webové služby jen doplňováním grafických prvků, textů, prolinků na sociální sítě a dalším obsahem – ten je čistě v rukou tvůrce. Jde tedy o ideální řešení například pro firmy, které chtějí tímto způsobem prezentovat novinky, svoji nabídku a portfolio služeb, kontakty, fotogalerie nebo třeba chtějí takto zpřístupnit rezervační a objednávkový systém. Mobilní aplikaci lze také propojit se sociálními sítěmi a pomocí tzv. push zpráv (což je jakási obdoba SMS, jen doručovaná jako data prostřednictvím mobilní aplikace) napřímo komunikovat s uživateli, kterým se zprávy přímo zobrazí na jejich displeji. Dále se zde pracuje se záložkami, které mohou obsahovat různé funkce a jejich výběr je čistě na autorovi a jeho potřebách.

Pro koho je služba ADAM určená?

Tvorba profesionálně vyhlížející mobilní aplikace v rámci služby ADAM zabere maximálně několik desítek minut času a výsledek je opravdu přesvědčivý a kvalitní. Prostřednictvím tohoto řešení bylo k dnešnímu dni vytvořeno již více než 130 aplikací a její potenciál je opravdu značný. Přehled těchto aplikací najdete na stránce ADAM family. Zde najdete i příklady, v jakých mobilní aplikace může velmi dobře plnit svoji roli – od rezervace stolu v restauraci, přes zveřejňování programu v hudebním klubu či přehrání ukázky nové skladby v portfoliu nezávislého skladatele, až třeba po zobrazování upoutávek na nové produkty a služby.

Co se týká tarifů, pokud si chce službu opravdu jen vyzkoušet, je pro vás ideální měsíční tarif s platbou 820 Kč na měsíc. Dále je k dispozici půlroční tarif, kde měsíční platba vychází na 750 Kč a nebo roční za 680 Kč měsíčně (ceny jsou bez DPH). Pro marketingový rozpočet firmy jde o zanedbatelnou sumu, která se může při správném využití mobilní aplikace velmi rychle vrátit. A je potřeba zmínit, že vše je v češtině a že je k dispozici i kvalitní odborná technická podpora, která vám v případě potřeby pomůže vyřešit jakýkoliv problém.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz